Pilotem na zkoušku

Pilotem na zkoušku


Chci si vyzkoušet jaké je to být pilotem, přemýšlím o pilotním průkazu. Předváděcí let, konstrukce letadel a letové vlastnosti v praxi. Zjistíte, zda na to máte a létání Vás bude bavit.

Tento let za jedinečnou cenu 3900Kč

Létání, letectví, letadla a krásný pocit se odpoutat od země si nyní můžete vyzkoušet v rámci seznamovacího letu na daném typu a stát se na chvíli pilotem UL. Odlet je z letiště Dvůr Králové Žireč - s předem námi připraveným letovým plánem. Domluvíme si individuálně letovou trasu a nic nebude bránit tomu, aby jste se Vy a letecký instruktor vydali do oblak. Alespoň na chvíli okusíte jaké je to být pilotem. Zde nejlépe poznáte, zda Vás létání osloví či nikoli.

Tento let je možné absolvovat po telefonické domluvě nebo poslání žádosti v sekci kontakt Ostatní podmínky se domlouvají přímo na letišti v Jaroměři, kde sídlíme.

Instruktážní let je určen především pro fanoušky a zájemce o ultralehké létání, kteří sní o tom jak se vydat na oblohu.

 

 

 

Instruktážní let

je k dispozici všem zájemcům o létání, letectví a profesionální pilotáži ultralehkých letadel. Jde v zásadě o let, při kterém zjistíte a poznáte jak se takové ultralehké letadlo (Ultralight) chová, nejen za letu, ale také při vzletu a přistání. Vyzkoušíte si po boku leteckého instruktora vše co Vás zajímá a nevyhnete se ani předletové přípravě letadla a vysvětlení základních pojmů jako je řiditelnost a ovládání daného letounu. Během tohoto letu budete mít možnost sami řídit. předletová příprava v délce cca 20min + 30min let