Kondiční lety

Kondiční lety

Nacházíte se: Úvodní stránka > Služby > Kondiční lety >

Kondiční lety pro ty, kteří již pilotní kvalifikaci vlastní

Lety jsou určeny především pro piloty ultralehkých letadel . Máte tak možnost si po delší nečinnosti nebo jen tak  znovu osvojit žízení, okusit jak se létá soutěžně, zjistit co děláte špatně. Vyzkoušíte si bezpečnostní postupy v rámci pilotáže a oživit si např. komunikaci v řízených prostorech či ATZ. Lety jsou prováděny na letadle FM250 Vampire II s instruktorem a reprezentačním pilotem v UL létání. Součástí kondičních letů je i přeškolení na tento typ ultralehkého letadla.


Proč je dobré tyto lety absolvovat

Pokud se za kniplem necítíte jistě, myslíte si, že něco děláte špatně, dlouho jste neletěli? Absolvujte kondiční lety pod dohledem zkuseného instruktora, který Vám jistě předá patřičné zkušennosti. Během kondičních letů se s instruktorem zaměříte na Vaše slabiny a poctivě vypilujete všechny letecké režimy a postupy, které Vám činí potíže. Po delší letecké neaktivitě je i v rámci bezpečnosti lepší absolvovat kondiční lety pod dohledem zkušené osoby a znovu si navyknout na pilotáž ultralehkého letadla ve všech fázích letu. Nabízíme tuto možnost i na Vašem letadle!

 

Tyto kondiční lety se konají na letišti v Jaroměři a jsou poskytovány za cenu 2.460Kč/hod. Pokud chcete let provést na Vašem letadle, cena za instruktora je 600Kč/hod.

 

 

DOKUMENTY O BEZPEČNOSTI : DOLETÍŠ?! :
http://www.doletis.cz/video/KpcE3E0YrIU